Завантаження новин...

Новий пункт відпочинку з'явився в народицькому лісі

 
Мабуть, кожному, хто буває у лісі, не раз доводилося бачити облаштовані місця відпочинку – рекреаційні пункти. А от чи всі задумуються над тим, хто саме їх облаштував? 
Далеко не всі знають, що більшість рекреаційних пунктів створили власними руками лісівники. Вони ж і слідкують за їх станом та підтримують чистоту.
Нещодавно новий такий куточок для відпочинку зявився у Кліщівському лісництві Народицького спецлігоспу на трасі Малин-Народичі, неподалік с. Базар.  Лісівники назвали його «Березина».                                                                                           
Тут все продумано  до дрібниць: зведено альтанки, дерев’яні накриття, столи з лавками, облаштовано місця для сміття та багать.
Працівники лісового господарства сподіваються, що такі цивілізовані рекреаційні куточки допомагають формувати культуру відпочинку. Єдине, про що вони просять відвідувачів – шанувати ліс та їхню працю, адже гарне ставлення надихає створювати нові комфортні місця для відпочинку.
Пам’ятайте: щоб бути бажаним у лісі, треба завжди дотримуватися правил поведінки. А природа подарує вам прекрасний відпочинок.