Завантаження новин...

Навчальний візит до Турецьких колег

Делегація українських лісівників, серед яких був головний лісничий підприємства Сергій Дубницький, протягом п’ятьох днів перебувала в Туречинні. Метою навчального візиту було вивчення комплексної системи протипожежного захисту лісів та реагування на загоряння в екосистемах.

Майже всі лісові масиви Туречинни знаходяться в державній формі власності і відповідно фінансуються з бюджету країни.  Міністерство лісового господарства Туреччини має три основні стратегії боротьби з лісовими пожежами, такі як запобігання, гасіння та реабілітація. Для підготовки спеціалістів по боротьбі із лісовими пожежами в Анталії було створено Міжнародний лісогосподарський навчальний центр (UOEMM), метою якого є проведення тренінгів для персоналу, з питань гасіння лісових пожеж та  провадження новітніх  технологій у сфері протипожежного захисту лісів на національному та міжнародному рівнях. Такого роду семінари проводяться з колегами з різних країн.

Варто зазначити, що Турецькі колеги мають високий рівень проведення робіт з протипожежного захисту лісів, адже тамтешній клімат  відрізняється високими температурними показниками та вітряною погодою.  Також приємно відмітити, що ведення лісового господарства в цьому напрямку здійснюється згідно з останніми світовими розробками та надбаннями, тому багато нового, повчального можна взяти для втілення в роботі з даної навчальної поїздки.