Завантаження новин...

Навчали громадян безпечно поводитися на природі.

Навчали громадян безпечно поводитися на природі.    З метою попередження виникнення надзвичайних подій у лісових масивах, 28 - 29 червня працівники Державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» сумісно з Коростенським  міськрайонним  відділом Управління ДСНС України у Житомирській області та спільно з  Коростенським відділом поліції провели профілактичну роботу на території Коростенського району.
    
Розповіли населенню сумну статистику трагедій, причини нещасних випадків, причини виникнення  та жахливі наслідки спустошливих лісових пожеж. Також пояснили, чому під час спеки вводяться тимчасові обмеження на відвідування лісів, підкреслили важливість обов’язкового дотримання протипожежних правил під час перебування на відпочинку та під час збору грибів та ягід в лісах. Усім проінструктованим роздали листівки та пам’ятки застережливого характеру.
    Такі рейди проводитимуться регулярно упродовж усього протипожежного періоду, що в свою чергу, сподіваємося, дасть позитивний результат: приверне ще більшу увагу населення до проблем безпеки, усвідомлення людьми необхідності дотримання правил життєдіяльності у побуті, на роботі та під час відпочинку.     Провідний інженер охорони та захисту лісу ДП «Коростенське ЛМГ»  Вітківський А.О. Провідний інспектор Коростенського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Волощук А.І.