Завантаження новин...

Народицькі лісівники створили нове місце відпочинку

У Кліщівському лісництві ДП «Народицький спецлігосп» на трасі Малин-Народичі, неподалік с. Базар, лісівники облаштували новий рекреаційний пункт «Березина».                                                                                           
Створюючи зони відпочинку, продумали  усе до дрібниць. Тому, зазвичай, у таких місцях зведено альтанки, дерев’яні накриття, столи з лавками, смітник та мангали для багать які перешкоджають поширенню найбільшого ворога лісу – вогню.
Мабуть не раз доводилося бачити в лісі облаштовані місця відпочинку – рекреаційні пункти. А от чи задумувалися ви про те, хто саме їх облаштував? Далеко не всі знають, що більшість рекреаційних пунктів створили власними руками лісівники. Вони ж і слідкують за їх станом та підтримують чистоту.
Працівники лісового господарства зазначають, що такі цивілізовані рекреаційні куточки допомагають формувати культуру відпочинку. Єдине, про що вони просять відвідувачів – шанувати ліс та їхню працю, адже гарне ставлення надихає створювати нові комфортні місця для відпочинку.
Пам’ятайте: щоб бути бажаним у лісі, треба завжди дотримуватися правил поведінки. А природа подарує вам прекрасний відпочинок.