Завантаження новин...

Народицькі лісівники перевірили готовність до пожежонебезпечного періоду

Незважаючи на те, що зима та весна нинішнього року характеризуються значною кількістю опадів, що знижує ризик загоряння, в Народицькому спецлісгоспі  вже створено 95 км мінералізованих смуг та проведено догляд за існуючими протяжністю 230 км, додатково виставлено вздовж автомобільних шляхів 33 одиниці наочної агітації, перекрито 212 позапланових лісових доріг.
Пожежна техніка в кількості 6 пожежних автомобілів та 1 пожежного модуля на базі трактора Т-150 знята з консервації, приведена в повну готовність до боротьби з пожежами та укомплектована особовим складом. 
На 5-ти пожежно-спостережних вежах, 4 з яких обладнані камерами відеоспостереження, постійно ведеться нагляд за лісовими масивами. 
Все наявне ґрунтообробне обладнання  перевірене та приведене до належного технічного стану.
Проте, як показує практика, які б заходи не проводились лісівниками, безпека лісів переважно залежить від свідомості наших громадян, які постійно  відвідують них.
Залишене під час відпочинку в лісі багаття, яке не загасили, чи недопалок цигарки можуть стати причиною пожежі - вкотре застерігають лісівники і звертаються до всіх, хто з будь-яких причин пербуває на природі із проханням бути свідомими неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі,адже від цього залежить і  особиста безпека кожного.