Завантаження новин...

На Житомирщині журналістам показали, де ростуть ялини

« В нашому лісгоспі таких плантацій понад 30 гектарів. Щорічно ми висаджуємо 3-4 гектари ялин спеціально для новорічних свят. На разі маємо  таких деревець понад 60 тисяч штук, а минулого року за всю ялинкову кампанію  реалізували трохи більше 2,5 тисяч.»

 

Далі гості їдуть до лісового розсадника, де зовсім маленькі сіянці хвойних порід чекають весни, щоб «переселитися» після зимівлі на лісові ділянки.

 

Закінчується прес-тур на ялинковому базарі. Там кожен бажаючий може вибрати собі ялинку до смаку та придбати її за помірною ціною.

 

Лісничий демонструє, яке маркування має мати легально заготовлена новорічна красуня та як перевірити її походження: «Бирка або самоклеюча стрічка, що кріпляться до стовбура деревця є таким собі «паспортом», за штрих-кодом з якого можна дізнатися, де вона була заготовлена.»

 

Загалом лісівники Житомирщини  цьогоріч мають можливість реалізувати 185 тисяч новорічних деревець. В лісгоспах створено близько 800 гектарів плантацій різновікових новорічних ялин, де підростає  понад 3 мільйони штук майбутніх зелених красунь.

 

На сьогодні підприємствами області уже реалізовано понад 22 тисячі штук новорічних ялин. Середня вартість одного деревця – 35 грн. Наші ялинки та сосни поїхали на Київщину, Одещину, Миколаївщину, Херсонщину, Черкащину, Кіровоградщину.

 

Минулого року обсяг реалізації новорічних ялин склав близько 50 тисяч штук.

 

 

 

Прес-служба ЖОУЛМГ