Завантаження новин...

На території Пилипівського лісництва висадили ліс

Партійці Житомирської територіальної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” вже вкотре долучилися до посадки лісу.
Так, цього року партійці внесли свою часточку у примноження лісового фонду на території Пилипівського лісництва ДП «Житомирський лісгосп». Під керівництвом директора лісгоспу Руслана Анатолійовича Карчевського, головного лісничого Сергія Миколайовича Дубницького, лісничого Пилипівського лісництва Василя Івановича Грищука та лісової охорони лісгоспу було проведено заліснення в кв. 10 вид. 7(2) на площі 0.8 га висадивши сіянці сосни та дуба із закритою кореневою системою. 
Перед початком роботи лісівники продемонстрували, як правильно висаджувати сіянці, якої глибини має бути лунка, а також нагадали про техніку безпеки під час посадки. 
Цьогоріч ми почали застосовувати при посадці абсорбенти, які постачають вологу під час посухи або слугують гідробар’єром при надлишку вологи – поділився директор лісгоспу Руслан Карчевський. А про ефективність застосування абсорбентів лісівники зроблять висновки по якості лісових культур.
Тож, активно працювали всі, навіть дітки, які долучились з батьками до посадки, працювали майже нарівні з дорослими. Хоч і тяжка праця на землі, а все ж приємна, а особливо коли працюєш дійсно для століть.