Завантаження новин...

На свято Останнього Дзвоника ємільчинські лісівники прийшли з подарунками

Свято Останнього Дзвоника в Степанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.Ємільчинського району не обійшлося без участі лісівників. 
У святкуванні взяв участь  лісничий Королівсього лісництва державного підприємства "Ємільчинське лісове господарство" Олександр Кот. Щороку учні цієї школи беруть участь в створенні та доповненні лісових культур, зборі та висіву лісового насіння та інших лісогосподарських заходах. 
 На святковій лінійці лісничий привітав учнів, вчителів і батьків зі святом Останнього Дзвоника та від імені директора ДП "Ємільчинського лісгоспу" Олега Дідуса подякував за участь, організацію й підтримку в житті лісового господарства, висловив свої подальші наміри на продовження співпраці зі шкільною лісівничою юнню щодо збереження природного середовища нашого краю і вручив грамоти випускникам школи за активну участь в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках на протязі 2017-2019 років" та цінні подарунки.
"Час іде, змінюються покоління, але школа як і раніше готує в своїх стінах активних хлопців і дівчат, яким небайдуже майбутнє лісів".
Олександо Миколайович привітав усіх школярів з літніми канікулами та побажав гарного відпочинку, і подальшої плідної взаємодії з лісівниками.