Завантаження новин...

На мирній акції лісівники Малинщини вручили керівництву району свої вимоги.

Сьогодні 28 листопада 2017 року в залі засідань Малинської РДА відбулася мирна акція  колективу ДП «Малинське лісове господарство», ініційована профспілковим комітетом даного підприємства, у зв’язку з схваленням Кабінетом Міністрів України «Стратегії  реформування лісового господарства на період  до 2022 року».  
Даний документ подається  як такий, що не потребує обговорення та не стосується соціально-трудової сфери і не впливає на ринок праці.  Разом з тим передбачається  створення єдиного лісогосподарського підприємства (компанії), що може призвести до ліквідації діючих  лісогосподарських підприємств галузі.  
Працівники підприємства висловили глибоку стурбованість  та одностайну позицію щодо збереження цілісності  лісогосподарської галузі, підприємства, як юридичної особи, а також збереження соціальних гарантій працівникам  і  звернулися до голови  Малинської РДА Кисельчука Д.В. та голови Малинської  районної ради Левковця М.С. з проханням  підтримати  та не допустити приватизації державних лісогосподарських підприємств або передачі їх у концесію.