Завантаження новин...

Коростенський лісгосп створив ще одне шкільне лісництво

Кожухівському шкільному лісництву - всього півроку. Цієї весни керівник Коростенського лісгоспу Володимир Бадзян зініціював створення учнівського лісництва на базі Кожухівської школи.
"Всі, хто проживає в нашому поліському краї, так чи інакше повязані з лісом, - зауважує Володимир Володимирович, - не є винятком і діти. Отож ми вважаємо, що молодому поколінню буде цікаво і корисно вивчати життя лісу, вчитись піклуватися про нього, ближче знайомитися з професією лісівника." Керівником новоствореного колективу став лісничий Бехівського  лісництва Вадим Сорока.  
Відтак за 6 місяців 25 юних кожухівських лісівників розробили емблему свого лісництва, посадили  півгектара лісу в Ушомирському лісництві, висіяли насіння сосни в лісовому розсаднику  Бехівського лісництва, зібрали,висушили та виготовили  гербарії  деревних та чагарникових порід та гербарій лікарських  рослин, зібрали 200 кг жолудя, взяли активну участь у роботі  дитячої колегії за круглим столом в Житомирському обласному  управлінні лісового та мисливського господарства». . 
Лісівники ж організували дітям пізнавальну екскурсію  до Малинського лісотехнічного коледжу.
А у вільний час дітлахи залюбки займаються різьбленням по дереву   - їх вироби заслуговують найвищої оцінки.
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ