Завантаження новин...

Міжнародний день лісу

Тема Міжнародного Дня лісу «вчись любити ліс». Вона покликана привернути увагу до важливості вихованню дітей і молоді, шанобливого ставлення до лісу, прагне прищепити  любов до природи та розвити екологічну культуру, а також  навчить цінити важку працю лісівників.
Не зраджуючи щорічній традиції директор ДП «Народицький спецлісгосп» Приходько В.П. разом з директором Народицької гімназії Карандюк Л.О. та працівниками лісгоспу вирішили прикрасити територію гімназії деревами вирощеними на розсаднику підприємства. Активну участь в акції взяли юні лісівники учні 2-Б класу, а учні 2-А допомагали розвішувати годівнички.
Вони охоче допомагали працівникам лісгоспу, закріплюючі свої теоретичні знання та  набувати практики, що дає змогу краще зрозуміти лісівничу справу, якій вони можливо в майбутньому запланують присвятити своє життя. Працівники лісгоспу часто відвідують юних лісівників, читаючи їм лекції про значення лісу в житті людини, про особливості та умови його зростання.
Ніхто не залишився осторонь, адже всі ми робимо одну спільну справу – дбаємо про природу, чисте довкілля та свіже повітря не тільки для самих себе, а й – для наших нащадків. Свідоме відношення до оточуючого середовища сьогодні - запорука здорового життя в майбутньому.