Завантаження новин...

Майже 5 млн. грн. вклав Баранівський лісгосп у будівництво доріг за 6 років

2,8 мільйона гривень планують витратити  цього року в державному підприємстві «Баранівське лісомисливське господарство» на будівництво лісових доріг. На сьогодні лісгосп вже виготовив  проектно-кошторисну документацію на 2,6 км лісової магістралі.
Допоможе якісно та вчасно виконати будівельні та ремонтні роботи нова спеціальна техніка, яку підприємство придбало нещодавно.
«Автогрейдер BGD-140   -  це потужний агрегат, використання якого дозволить значно підвищити якість робіт,  продуктивність праці та  забезпечить економію  енергоресурсів, -  ділиться планами директор підприємства Анатолій Остудімов.  – Недругорядним є і  те, що тепер ми не залежатимемо від підрядників, і будемо виконувати всі роботи тоді, коли це потрібно підприємству, а не тоді, коли у виконавців робіт знайдеться час.» 
Техніка ця недешева, проте потрібна, адже розбудова лісових доріг – один з пріоритетних напрямів у роботі  ДП «Баранівське ЛМГ». Наявність якісних шляхів у лісідозволяє раціонально використовувати ресурсний потенціал, ефективно охороняти ліси від пожеж, виконувати весь комплекс робіт з оздоровлення лісів тощо. За  період   з  2011 лісгоспом побудовано  понад 15 км лісових доріг,  витрати на це склали  майже 5 млн.грн.  Практично всі обсяги будівництва  проводились за власні кошти підприємства, лише 1 км  на суму 294 тис.грн  було побудовано за  бюджетні кошти.
Олена Стецюк, ДП «Баранівське ЛМГ»