Завантаження новин...

Майже 400 тисяч різдвяних ялинок виростили лісівники Житомирщини

Саме таку кількість зелених красунь готові реалізувати цього року населенню держлісгоспи Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. Плантації різдвяних ялин створені в лісогосподарствах області на площі майже 800 гектарів.
Однак, як показує досвід минулих років, продати в період різдвяних свят вдається значно менше.
Скільки ж реально хвойних деревець буде заготовлено – можна буде сказати лише по закінченню ялинкової кампанії.
«Насамперед хочу заспокоїти усіх, хто вже зараз «пророкує», що тисячі зрубаних ялинок будуть нереалізованими та викинутими на смітник – цього не станеться, - запевняє начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. -  Адже в держлісгоспах заготовлятимуть деревця лише під покупця. Ніякого масового вирубування не буде! Вся заготівля проводитиметься лише на спеціальних плантаціях та в ході планового прорідження хвойних молодняків. Відтак жодної шкоди лісу та довкіллю заподіяно також не буде.»
В держлісгоспах управління вже готуються до відкриття пункти реалізації різдвяних красунь, проте придбати ялини можна уже зараз, звернувшись безпосередньо в лісгосп чи лісництво.
 Ціни на деревця в залежності від його висоти коливатимуться від 40 грн. до 300 гривень в залежності від висоти. Середня ж ціна залишиться ні рівні минулорічної – 73 грн. 
Інформацію про розміщення торгівельних майданчиків, відповідальних осіб держлісгоспів, номери телефонів для довідок тощо можна отримати і на офіційному веб-сайті Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства (http://zt-lis.gov.ua/).
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ