Завантаження новин...

Майже 2000 новорічних деревцят прикрасили оселі житомирян

Новорічно-різдвяні свята добігають до свого закінчення, а лісівники підбили підсумки передноворічної ялинкової кампанії. Традиційно ялинки від лісівників мали попит серед населення. Тож, цьогоріч житомирські лісівники реалізували майже 2000 штук ялинок та сосен на загальну суму 243 тисячі гривень з ПДВ. Організацією ялинкової кампанії лісівники почали займатися заздалегідь та вже 16 грудня ялинкові майданчики розпочали свою роботу. Торгівельні пункти продажу функціонували: по всіх лісництвах, кафе-магазин «Лісовичок» та для мешканців міста зручно було купувати новорічні ялинки на території контори лісгоспу.
Цінова політика була досить лояльною. Вартість новорічної ялинки стартувала від 90 гривень та в залежності від висоти зростала. За ялинку у контейнері покупці віддавали з сімейного бюджету від 150 гривень. Купуючи новорічне деревце саме у торгівельних пунктах продажу організованих лісівниками, покупці могли оцінити суттєву різницю ціни лісового товару від ринкової. Приємно, що житомиряни віддають перевагу все ж саме живій зеленій красуні, а також збільшується попит на ялинки в горщиках. Навіть громадяни ділилися вже досвідом з висадки ялинки після свят в скверах чи біля будинків.
Загалом всі лісництва лісгоспу спрацювали відмінно по реалізації новорічних дерев. Проте варто відмітити лідерів з продажу новорічних ялинок – Березівське, Богунське та Тригірське лісництва.
Щороку новорічні ялинки заготовляють на спеціально створених плантаціях новорічних ялин. По підприємству на вищезгаданих промислових ділянках висаджується більше 30 тис. шт. сіянців хвойних порід на площі 8 га. 
У передноворічний період державна лісова охорона лісгоспу проводила посилений нагляд за хвойними молодняками аби вберегти ліси від незаконних рубок. Проведено 63 рейди лісовими масивами. 
Наступного року раді будемо бачити своїх постійних покупців та запрошуємо всіх бажаючих придбати новорічне деревце саме у нас! 
 
ДП «Житомирський лісгосп», Ірина Шевчук