Завантаження новин...

"Майбутнє лісу у твоїх руках" - в Лугинському лісгоспі

Щороку навесні ми віддаємо шану Природі, відзначаючи Міжнародний день лісів, День Довкілля та День Землі.
Садіння лісу в межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», ініційованої Державним агентством лісових ресурсів України та Товариством лісівників України, це завжди свято, адже до посадки долучаються люди, які не причетні до професії лісівника, але прагнуть поспілкуватися з природою та зробити свій внесок у примноження зелених скарбів.  Напевне тому, з кожним роком, все більше бажаючих приєднатися до таких заходів. Адже,  коли людина власними руками попробує посадити дерево і відчує цю нелегку справу, то в майбутньому вона не захоче його знищити.
Учнями Лугинської гімназії (директор Цапук А.Є.)  в порядку участі в акції було висаджено 13,5 тисяч сіянців, Бовсунівського НВК (директор Вербіцький В.С.) - 4 тисячі. Час пролетить швидко. І лише дивлячись на світлини, вже дорослі діти будуть згадувати, як і де вони садили ліс.
Активну участь в  акції взяли і працівники Лугинської                           райдержадміністрації під керівництвом заступника голови Якухно В.І., Лугинської районної ради очолювані керучим справами апарату Осадчуком С.М  та Лугинської ОТГ з головою Мельником П.І. Не стояли осторонь і працівники підприємства на чолі з директором Павленком А.П.  В загальному ними разом  було висаджено 8 тисяч молодих деревець.
 Для всіх, хто прийняв участь в акції , робота в лісі була справжнім відпочинком. Посадка сіянців проходила з веселими жартами та сміхом. Всі учасники були задоволені проробленою роботою і поверталися по домівках з гарним настроєм  і  відчуттям виконаного обов’язку. Зроблено гарну справу – посаджено молодий ліс у рідному краю.