Завантаження новин...

Лугинський держлісгосп АПК прозвітував про заходи з охорони праці

368 тисяч гривень витратили в минулому році в державному підприємстві «Лугинський держлісгосп АПК» на заходи з охорони праці та створення безпечних умов праці.
Це і навчання за 20-годинною програмою та здобуття пожежно-технічного  мінімуму, і атестація робочих місць, страхування працівників, забезпечення спецодягом, придбання медикаментів тощо.
Впродовж року велися роботи з покращення умов праці. Зокрема на встановлення нової аспіраційної системи, облаштування нового побутового приміщення та душової в підприємстві витратили 155 тис. грн., на  кранове та електрогосподарство – 52,5 тис. грн.
«За 2017 рік службою охорони праці лісгоспу проведено 76 перевірок стану охорони праці та дотримання правил техніки безпеки, проведено 12 засідань комісії оперативного адміністративно – громадського контролю з охорони праці ІІІ рівня, - каже головний інженер підприємства Борис Квятковський. - В результаті перевірок, за виявлені порушення нормативних актів ОП, до дисциплінарної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб, шестеро отримали  попередження.»
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ