Завантаження новин...

Любіть та шануйте природу!

Створюючи зони відпочинку, лісівники ДП «Народицький спецлісгосп» продумали  усе до дрібниць. Тому, зазвичай, у таких місцях зведено альтанки, дерев’яні накриття, столи з лавками, смітник та мангали для багать які перешкоджають поширенню найбільшого ворога лісу – вогню. 
Мабуть не раз доводилося бачити в лісі облаштовані місця відпочинку – рекреаційні пункти. А от чи задумувалися ви про те, хто саме їх облаштував? Далеко не всі знають, що більшість рекреаційних пунктів створили власними руками лісівники. Вони ж і слідкують за їх станом та підтримують чистоту.
Працівники лісового господарства зазначають, що такі цивілізовані рекреаційні куточки допомагають формувати культуру відпочинку. Єдине, про що вони просять відвідувачів – шанувати ліс та їхню працю, адже гарне ставлення надихає створювати нові комфортні місця для відпочинку.
Якщо кожна людина дотримуватиметься чистоти в лісі, де відпочиває, наскільки зміниться все навколо! Ми сподіваємося, що люди схаменуться, перестануть руйнувати землю, на якій живуть.
Останні фото, на яких створюється новий рекреаційний участок в Базарському лісництві. 
Пам’ятайте: щоб бути бажаним у лісі, треба завжди дотримуватися правил поведінки. А природа подарує вам прекрасний відпочинок.
«Заходь у ліс, як у храм». 
Дотримуйтесь цієї істини, любіть природу, поважайте працю лісівників.