Завантаження новин...

Лісу після пожежі бути!

У рамках масштабної кампанії з садіння лісу, 10.11.2020 року ДП «Овруцьке лісове господарство» взяло активну участь в організації й проведенні акції «Лісу після пожежі бути!» Роботи з лісовідновлювання проводились на території Ігнатпільського лісництва на двох ділянках,загальною площею 1,5га , на яких попередньо вже були проведені усі підготовчі роботи. Садивним матеріалом працівники використовували сіянці сосни звичайної та сіянці берези, яких висаджено було більше 10 тисяч одиниць!
Допомагати працівникам господарства садити ліс на Овруччині приїхали їхні колеги-лісівники з Новоград-Волинського та Попільнянського лісових господарств, суворо дотримуючись протиепідемічних заходів та правил карантину.
Виконувані роботи по акції здійснювались під професійним керівництвом головного лісничого ДП «Овруцьке лісове господарство» Володимира Захарчука.
Напрочуд сприятливі погодні умови золотої осені, ентузійний запал працюючих, їхні дотепні жарти і щирі посмішки - усе разом створювало позитивну й життєствердну атмосферу навколо. Кожен відчував свою маленьку причетність до ВЕЛИКОЇ справи! Долучаймось і творімо лише ДОБРІ справи!