Завантаження новин...

Лісова охорона застерігає

Напередодні новорічних та різдвяних свят лісова охорона 
Народицький спецлісгосп застерігає населення від самовільних рубок новорічних красунь.
Сосна новорічна та ялинка завжди займала особливе місце серед дерев, її вважали деревом, яке символізує життя. Наші пращури думали, що ялина (сосна) користується особливими привілеями у сонця, яке дозволяє їй бути завжди зеленою. Найбільш велична вона в своєму природному середовищі – лісі, де й приносить величезну користь.
Ялини та сосни повинні втішати нас не лише протягом кількох новорічних  тижнів – ці красуні мусять існувати для наших нащадків.
Щороку ДП «Народицький СЛГ» запроваджує додаткові заходи з охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування. Саме з метою виявлення таких фактів організовано рейдові бригади державної лісової охорони для виявлення правопорушників. Винні у несанкціонованому вирубуванні та продажі новорічних красунь будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.
Цього року підприємством заплановано реалізувати 1000 новорічних сосон. Потрібно зазначити, що дерева, заплановані для реалізації, вирощені на спеціальних плантаціях. Громадяни можуть купувати новорічну красуню безпосередньо в спецлісгоспі  та на торгових майданчиках:Базарському,Давидківському,Заліському, Закусилівському, Кліщівському, Народицькому та Радчанському лісництвах по ціні від 54 до 115 грн.
Звертаємося до громадян не порушувати законодавство!
Бажаючі придбати новорічну красуню звертайтеся по тел.(041-40) 2-15-49 та моб.(067)411-29-56.