Завантаження новин...

Лісопорушення виявлено в Богунському лісництві

Сьогодні, близько 11 години при обстежені лісових масивів в Богунському лісництві кв.74 виділ 22 було виявлено факти лісопорушення. Так, в ході патрулювання старшим майстром Анатолієм Лайчуком та майстром лісу Олегом Хоронжевським було виявлено групу невідомих осіб, які вже навантажували дров’яну лісопродукцію.

 

«Ми почули роботу бензопили, та почали йти на шум», – розповідає Атнатолій Лайчук.  По «гарячих слідах» було встановлено факт незаконної рубки 5 сухостійних дерев породи сосна звичайна, загальний об’єм становить 1,34 м3, чим заподіяно шкоди лісовому господарстві на суму близько 6 тис. грн.

На дане лісопорушення прибув екіпаж Державної екологічної інспекції та викликано працівників поліції. На місці лісопорушення складено акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства. Також було встановлено, що одним із лісокрадіїв є міський житель, на якого було складено адміністративний протокол. Транспортний засіб на який здійснювалось навантаження краденої лісопродукції було доставлено на штраф-майданчик. На даний час розпочато слідчо-оперативні дії.