Завантаження новин...

Лісівники Житомирського лісгоспу вийшли на акцію протесту!

Сьогодні, об 11.00 годині лісівники вийшли на мирну акцію протесту, яка пройшла перед будівлею Житомирської райдержадміністрації. Головний посил у вимогах працівників лісового господарства – не допустити приватизацію лісів. Обурення лісівників викликало схвалення Кабінетом Міністрів України «Стратегію реформування лісового господарства України», яка є прямим шляхом до приватизації лісів та ліквідації державних лісгоспів. Своїм протестом лісівники хочуть добитись від влади скасування рішення Кабінету Міністрів про схвалення Стратегії та відмовитись від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства, унеможливити приватизацію лісів або передачу їх у концесію.
 «Схвалена Урядом Стратегія буде мати незворотні наслідки: приватизацію державних лісів, погіршення санітарного стану лісів, втрата робочих місць для сільського населення та і взагалі втрата кваліфікованих спеціалістів», – розповідає Руслан Карчевський директор ДП «Житомирський лісгосп».
На сьогоднішній день саме ДП «Житомирський лісгосп» є головним бюджетоутворюючим підприємством, одним із основних платників податків та роботодавцем у сільських місцевостях.
Трудовий колектив ДП «Житомирський лісгосп» та профспілковий комітет підприємства також звернулися до Житомирської районної ради з проханням обговорити на найближчому засіданні депутатів районної ради  схвалену 16 листопада 2017 року Кабінетом Міністрів України дану Стратегію та не допустити її реалізацію.