Завантаження новин...

Лісівники вирощують ліси з турботою та вмінням!

Впродовж всього вегетаційного періоду проводиться напружена робота по догляду за цьогорічними лісопосадками та лісовими культурами минулих років створення. Вирощування лісу не обмежується одним доглядом. В 1-2 річних лісових культурах проводяться лісівничі догляди шляхом просапування в рядах більше двох разів та окошування міжрядь мотокущорізами. 
На даний час на підприємстві уже проведено доглядів за лісовими культурами на площі більше 700 га.
Для полегшення ручної праці в лісі на посадках наше підприємство в поточному році придбало культиватор лісовий дисковий КЛД-1,8 вартість якого складає 33 тис. грн. Такий культиватор проводить роботи в лісі, шляхом механізованого догляду  за лісовими культурами, створеними на не розкорчованих вирубках посівом або посадкою в борознах, підготовлених лісовим плугом ПЛЛ -75. Проведені роботи таким агрегатом забезпечать створення сприятливих умов для зростання і розвитку лісових культур. 
Зокрема, як проводяться роботи по догляду за лісовими культурами, днями оглянула інженер з лісових культур Олена Воробйова в Пилипівському лісництві.
«Особливо важливо проводити догляди за лісовими культурами на ділянках з багатими лісорослинними умовами», – розповідає Олена Воробйова. На багатих грунтах має місце активність другорядних швидкоростучих порід, таких як верба, осика, береза та інші, які пригнічують ріст основних лісоутворюючих порід.
Також, по лісництвах крім догляду за лісовими культурами значну увагу приділяють доглядам за плантаціями новорічних ялинок та за посівами на тимчасових лісорозсадниках.