Завантаження новин...

Лісівники готові запропонувати населенню зелені лісові красуні до свят!

 

Хоча погода ще не зовсім зимова та вся країна охоплена пандемією, проте приготування до зимових свят вже розпочинаються. Незабаром у лісівників стартує новорічна кампанія. Щоб відчути та наповнити оселю новорічно-різдвяним святом в домівках з давніх часів встановлюють та прикрашають зелену красуню – новорічну ялинку. Тож, за святковим атрибутом житомирські лісівники запрошують до себе. Щороку готуючись до зимових свят лісівники заготовляють для реалізації населенню новорічні ялинки.

 

Нагадуємо, що для реалізації новорічних ялинок по підприємству, щороку лісовою охороною проводиться заготівля хвойних деревцят на спеціальних ділянках – плантаціях новорічних ялинок, які вирощують протягом 5-7 років. Так, під час проведення лісокультурних робіт по лісгоспу створюється близько 8 га площ плантацій новорічних ялинок. Також, проводиться заготівля під час рубок формування та оздоровлення лісів, чим лісівники мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

 

Що стосується цінової політики, то новорічні красуні, незмінно вигідніше купувати безпосередньо у лісівників. Цьогоріч вартість новорічної ялинки стартує від 90 грн. та в залежності від висоти буде трохи зростати. За ялинку у контейнері покупці заплатять дорожче від 150 грн.  

За лісову красуню у контейнері бажаючі такої святкової окраси слід розраховувати на вищу ціну ніж за зрубану ялинку – від 114 грн. Як показує практика декількох років продажу показує, що перевагу таким ялинкам віддають покупці, які мають будинки так би мовити «на землі», адже по закінченню новорічних свят хвойне деревце можна висадити на подвір’ї.

 

Лісівників не тільки вирощують, доглядають за головною новорічною окрасою для кожної родини, але й пильно їх охоронять від незаконних рубок. Особлива увага таким хвойним насадженням приділяється саме перед зимовими святами, бо охочих «дармової» ялинки чимало.

Тож, по підприємству з метою збереження хвойних молодняків у новорічно-різдвяний період та посилення охорони лісів від незаконних рубок по підприємству створено оперативні рейдові групи з цілодобовим патрулюванням лісових масивів по виявленню лісопорушників. НАГОЛОШУЄМО, що порушникам доведеться сплатити не тільки штраф, але й збитки, завдані лісогосподарським суб’єктам.

 

Житомирські лісівники запрошують відвідати ялинкові пункти продажу та придбати легально заготовлену новорічну красуню! Новорічні деревцята продаються у кожному із лісництв підприємства, на подвір’ї адмінбудівлі контори лісгоспу та кафе-магазин «Лісовичок».

Детальніше про реалізацію новорічних ялинок читайте на офіційній сторінці підприємства в розділі – Пропонуємо, реалізація новорічних ялинок 2020-2021 рр.

https://ztlis.com.ua/proponujemo/realizacija-novorichnikh-jalinok-2020-2021-rr.html