Завантаження новин...

Лісівники привітали переможців конкурсу "Людина і ліс"

Визначено переможців першого етапу конкурсу на кращий малюнок і твір на тему «Людина і ліс». Даний конкурс проходить з ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України, Товариства лісівників, за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Головною метою даного конкурсу є поширення знань про роль лісів у природі та житті людини, виховання шанобливого ставлення до всього живого, формування екологічного світогляду у суспільства та популяризації професії лісівника.

На конкурс надійшло багато різноманітних малюнків та творів від учнів трьох навчальних закладів. Конкурсною комісією Житомирського лісгоспу було визначено переможців, яких нагородили почесними грамотами та грошовими винагородами. Роботи, які зайняли перше місце на рівні підприємства, а це перемога в I етапі, направляються на адресу Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства для участі у конкурсі на регіональному рівні, II етап.

Переможці на рівні ДП «Житомирський лісгосп» (I етап):

Конкурс на кращий малюнок:

I місце – Анастасія Стешук,  учениця 3 класу КЗ «Денишівський навчально-реабілітаційний центр»

II місце – Яна Корнійчук, учениця 6 класу КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр»

III місце – Віктор Оверчук, учень 9-Б класу КНЗ «Житомирська спеціалізована ЗОШ»

 

Конкурс на кращий твір:

I місце – Михайло Максимович, учень 11 класу КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр»

II місце – Віктор Оверчук, учень 9-Б класу КНЗ «Житомирська спеціалізована ЗОШ»

III місце – Михайло Крайник, учень 8-А класу КЗ «Березівський навчально-реабілітаційний центр»

Житомирські лісівники дякують дітям за активну участь та бажають успіхів у навчання, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій та задумів, а переможцям конкурсу успіхів у наступному етапі змагання.