Завантаження новин...

Лісівники попереджують: «Ліс – не смітник!»

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити ліс та узбіччя доріг чистими, яке потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення.
Працівниками спецлісгоспу проводяться роз’яснювальні роботи серед населення, встановлюються аншлаги, бігборди на «пожежну тематику», «прибери сміття після себе». 
Залишаючи сміття після відпочинку чи привозити до лісу сміттєві відходи. Кажучи, що ніхто не бачить, нічого не буде, головне, що вдома чистенько.  Тому  лісівники звертаються, до відвідувачів лісу, що до засмічення - законодавство передбачає покарання.
Згідно із ст. 73 "Засмічення лісів відходами" Кодексу України про адміністративні правопорушення, це порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти (425 грн) до п’ятдесяти (850 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Треба пам’ятати, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але її краса, втілення  життя і здоров'я.  Кожен об’єкт природи яскравий або скромний, великий чи маленький, по - своєму привабливий. Народжує бажання зробити свій край ще прекраснішим. Тому берегти природу  – це обов’язок кожного з нас. Нам  потрібно намагатися, щоб цю неповторну красу лісів побачили і наші нащадки. 
Дуже сподіваємося, що люди, нарешті, побачать і підтримають працю  лісівників. 
Будьмо свідомими та бережімо природу разом!