Завантаження новин...

Коростишівські лісівники збудували міст до знаменитого Каньйону

У Коростишівському районі є унікальне місце, схоже на Голлівудський майданчик, а пейзажами та скелястими берегами на Карелію. Затоплений гранітний кар’єр із водою кольору смарагдової бірюзи манить туристів та відпочиваючих ледь не з усіх куточків України. Тут полюбляють знімати фільми та телесеріали, саме тут вчаться мистецтву скелелазіння. 
Каньйон особливо популярний у мешканців столиці, так як до Карпат далеко, а от «вибратися» на кемпінг до Коростишева, можна всього лише за 100 кілометрів. 
Єдине, що завжди зупиняло подорожуючих – відсутність прямої дороги до «великої» води. Після дощів, або у паводок, - дорогу фактично розмивало. Коли вода зникала, то лишала за собою метрові «урвища», які не всякою автівкою подолаєш, згадують місцеві. Як правило, відпочиваючі залишали свою машини обабіч траси і йшли пішки, що не особливо додавало до комфорту. 
Відтепер, таких проблем у прихильників «зеленого» туризму  не буде, адже тамтешні лісівники збудували міст через стрімкий потічок. Ця капітальна споруда була зведена буквально за тиждень, але й на цьому лісівники не зупинилися: поставили затишні альтанки та зручні лавки і, звісно, вбиральні.
Довелося й прибрати за не зовсім ввічливими відпочивальниками, які мають «за честь» лишати сміття та залишки свого відпочинку на місці самого ж відпочинку. Однак, лісівники сподіваються, що після такої роботи з благоустрою перлини Житомирського краю, сумлінних відпочиваючих побільшає.
Усього на території Коростишівського району лісівники облаштувати 5 рекреаційних пунктів.