Завантаження новин...

Коростенське та Ємільчинське шкільні лісництва представляли Житомирщину на конференції в Києві

Вихованці  Ушомирського  шкільного лісництва Максимов Ілля та Котенко Олександр разом зі своїми наставниками вчителем Ушомирської гімназії Тетяною Кучер та начальником відділу лісового господарства Коростенського лісгоспу Галиною Грабовець взяли участь у науково-практичній  конференція на тему:  «Відродимо ліси разом», що пройшла на базі Національного  єколого-натуралістичного  центру учнівської молоді  МОН  України .
На урочистому відкриті конференції  виступили і учні  Ємільчинського  шкільного лісництва, позаяк саме вони вибороли ІІ місце у минулорічному Всеукраїнському зльоті шкільних лісництв, що проходив у Житомирі.
Програма конференції передбачала немало цікавих та змістовних заходів для її учасників. Свою наукову роботу  «Всихання сосни звичайної в державному підприємстві  «Коростенське ЛМГ»  представили учні Ушомирського  шкільного лісництва.
Подібні заходи покликані формувати у молоді свідоме ставлення  до природи, до збереження,використання та відтворення лісових ресурсів рідного краю.
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ