Завантаження новин...

Харвестер для ДП «Овруцьке СЛГ»

Харвестер для ДП «Овруцьке СЛГ»
 
    Харвестер (від англ. harvester – «збирач урожаю», «комбайн») – самохідна багатоопераційна, лісозаготівельна машина, на колісній або гусеничній базі.
    Харвестери призначені для виконання комплексу лісосічних операцій: валка, обрізка сучків, розкряжування та пакетування сортиментів на лісосіці, при проведені  як суцільних рубок так і при вибіркових рубках догляду. Має дуже гарні характеристики по швидкості розробки лісосіки та якості заготовлених сортиментів, що дуже актуально для подолання масштабних пошкоджень великих площ лісу.
   Для ліквідації наслідків стихійного лиха , а саме масштабної лісової пожежі, яка охопила лісові масиви ДП «Овруцьке СЛГ» у квітні 2020 року, від якої постраждав ліс на великих площах, прийнято рішення надати допомогу підприємству  по розробці пошкоджених ділянок лісу харвестером  «Амкодор 2551».
   Дану техніку придбано на кошти державного бюджету у ТОВ «Амкодор – Укроспецмаш», яка є дистриб’ютором ОАО «Амкодор» - управляюча компанія холдінг»
  15 грудня 2020 року на ділянці суцільного рубання, відбулось представлення даного виду техніки. Зустріч організована за участю директора та зам.директора ТОВ «Амкодор – Укроспецмаш»  Олександра Щербич та Андрія Печеня. Роботу харвестера продемонстрував  провідний інженер-випробувач центру випробувань та доводу машин холдінгу «Амкодор» Антон Піскун.
  На зустрічі були присутні  представники лісогосподарських підприємств: «Овруцьке СЛГ», «Овруцьке ЛГ» та «Словечанський лісгосп АПК».
   Ключі від харвестера  «Амкодор 2551» були вручені Олексадром  Щербич  т.в.о директора ДП «Овруцьке СЛГ» Олександру Шевчуку.
  Була підписана відповідна угода, обговорені усі виробничі аспекти по використанню та обслуговуванню машини.