Завантаження новин...

Ювілейні змагання вихованців шкільних лісництв

Традиційно напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, пройшов обласний зліт шкільних лісництв на базі Малинського лісотехнічного коледжу. Цьогоріч 30-й ювілейний обласних зліт зібрав майже 500 юних лісівників з усієї області.

Команди шкільних лісництв з’їхались, щоб позмагатися у лісівничих дисциплінах, спортивних змаганнях та у конкурсі художньої самодіяльності.

Організатором заходу  є Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та профспілка працівників лісового господарства Житомирщини.

Представником Житомирського лісгоспу є Левківське шкільне лісництво, керівником якого є Світлана Остапчук. Наша команда юних лісівників показала гарні знання з ґрунтознавства, охорони лісу, лісової таксації та вибороли 3 місце за рівнем знань набравши 195 бали та посіли 6 загальнокоманде місце. Тож на кожному етапі змагань юні лісівники знову підтвердили, що протягом року вони пройшли у шкільних лісництвах гарну теоретичну та практичну підготовку.

 Цьогоріч  команда шкільного лісництва поповнила свій склад новими учасниками, наймолодші з яких юні лісівники шестикласники, тож для багатьох це була перші змагання.

Протягом року члени шкільного лісництва займаються науково-дослідною роботою, активно приймають участь у посадці лісу та догляду за ним, допомагають заготовляти лісове насіння, розвішують годівнички для птахів.

Члени шкільного лісництва не тільки беруть участь у щорічних зльотах, а й надають практичну допомогу у веденні лісового господарства: збирають лісове насіння, розвішують синичники, приймають участь у посадці лісу та догляду за ним. Лісівники дякують юним лісівникам та бажаємо подальших успіхів та перемог!