Завантаження новин...

Ємільчинські лісівники провели для молодого покоління екскурсію

 
Модель поведінки людини і її відношення до оточуючого світу формується починаючи з самого раннього віку, коли дитина отримує знання про все, що її оточує.
14 червня цього року працівниця лісгоспу Тамара Михнюк - менеджер ЗЕД, а також керівники гуртків Будинку дитячої творчості Анастасія Самченко та Ольга Баранова організували екскурсію для школярів до державного підприємства «Ємільчинське лісове господарство».
Діти відвідали контору лісгоспу, де лісівники їх ознайомили із щоденною роботою підприємства. Юних натуралістів ознайомили із центральним диспетчерським постом та із роботою системи відеоспостереження за лісовими масивами, розповіли про дії працівників підприємства у разі виявлення лісової пожежі. Також лісівники поділилися з гостями знаннями про роботу комплексу обладнання з переробки шишок, про особливості збору і зберігання насіння лісових порід та підготовку його до посіву, про догляд за молодими деревцями. На завершення молоде покоління ще влаштувало міні - фотосесію на облаштованій території лісгоспу. Сподіваємось екскурсія була цікавою і корисною для відвідувачів. 
Щирі погляди дитячих очей вселяють впевненість в правильності обраного шляху та вкотре дають зрозуміти, що нам є для кого оберігати і примножувати наші зелені скарби.