Завантаження новин...

Ялинка у горщику – найкраща прикраса свята, що наближається

До Нового Року залишилося 42 дні. Лісівники заздалегідь готуються до найродиннішого свята року. Так, до 15 грудня на території області будуть створені спеціалізовані рекреаційні майданчики, торгівельні пункти, де реалізовуватимуть легальну! ялинку. 
Варто сказати, що заготівля ялинок проводиться на спеціально вирощених для цієї мети плантаціях, або ж за рахунок дерев, котрі підлягають вирубці.
Як уже зазначалося, цього року планується реалізувати 35 тисяч 700 штук ялинок. Найголовніше, що вже упродовж багатьох років ДП «Житомирське ЛГ» має «опцію» продажу ялинок у горщиках. Така метрова зелена красуня коштуватиме цього року 180 гривень, від 1 метру до 1,5 – 240 гривень. 
Сергій Дубницький головний лісничий Житомирського лісгоспу каже, що попит на такі ялинки є. Єдине, що люди не завжди обізнані щодо умов зберігання новорічної красуні. Лісничий говорить, що найкраще ялинка почуватиметься у більш прохолодних приміщеннях, так як у теплі вона починає інтенсивно рости. Контакт з холодом опісля зимових свят може стати для неї фатальним. Через те Сергій Дубницький радить тримати ялинку у будинках не більше тижня, а затим дати їй можливість насолодитися зимою. На весні таку красуню можна висаджувати у відкритий ґрунт. До речі, прикрашати ялинку можна, вона від того не постраждає. 
Цьогоріч лісівники висадили більш як півмільйона молодих ялинок.