Завантаження новин...

Ігнатпільське лісництво скраю - першим гостей стрічає

Ігнатпільське лісництво скраю - першим гостей стрічає
Ігнатпільське лісництво скраю - першим гостей стрічає
Якщо центральна садиба – це мозок і серце лісгоспу, то Ігнатпільське лісництво – його обличчя, передовий форпост і брама, й знаходиться на території Ігнатпільського старостинського округу, найпівденнішого в Овруцькій громаді.
Овруцькі лісівники хочуть, щоби їхній «передовий форпост» виглядав якнайкраще, тому в цьому році зі смаком та з любов’ю повністю оновили благоустрій садиби лісництва.
Контора лісництва змінилася, як ззовні (по-новому облицьовано фасад і перекрито дах), так із середини: сяють новизною кабінети, конференцзал, кімната відпочинку для гостей. «З нуля» збудовано лісопожежну станцію І рівня, тепличний комплекс, гаражі, альтанки, подвір’я вимощено новою бруківкою.
І це при тому, що не забувають вони і про основну свою роботу: вирощувати ліси, заготовляти деревину, охороняти держлісфонд, розвивати мисливське господарство, проводити санітарні рубки і лісокультурні роботи.
А ще ж упорядкування рекреаційних пунктів, які приваблюють відвідувачів, встановлення роз’яснювальних та  інформаційно-просвітницьких стендів.
- Така робота завдає додаткового навантаження для нас, але вона дуже потрібна, – зазначає лісничий В’ячеслав Шваб. - Ми відкриті для відвідувачів. Можна приходити, відпочивати, фотографуватися, а заодно і дізнатися нову інформацію про ліс, його мешканців, роботу лісівників. Краще один раз побачити, аніж сто разів прочитати. Тому, якщо будете поряд – завітайте!