Завантаження новин...

Громадська організація подякувала лісівникам за допомогу

Громадська організація "Ла Да" висловила подяку Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господартва та лісогосподарським підприємствам області за сприяння у проведенні ЕКОакції «Зелені Легені»
 
Лист-подяка 
Житомирському обласному управлінню 
лісового та мисливського господарства
 
Хочу висловити величезну вдячність Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства від себе особисто та від нашої громадської організації "Ла Да" за надані саджанці дерев у рамках  ЕКОакції «Зелені Легені», яка проводилась у жовтні-листопаді 2017 р., з метою озеленення території шкіл м. Житомира та району.
Я вже третій раз проводжу ЕКОакцію, і кожного разу перше питання, що постає - це де брати саджанці. Так склалося, що цього разу мені порекомендували звернутися до лісового господарства. І я навіть не очікувала, що управління настільки піде назустріч. Йшла із питанням, чи можна взяти молоді саджанці з лісу. А заступник начальника управління Роман Валерійович запропонував надати нам саджанці з розсадників, підпорядкованих управління, привезти їх у місто, і розвезти по усім школам - учасникам ЕКОакції. 
Всього було посаджено 230 саджанців дерев: червоний дуб, береза, горобина, клен, липа, спірея.
У Житомирському міському колегіумі учні саджали дерева під керівництвом працівників лісгоспу, які допомагали і розповідали про те, як потрібно правильно саджати, як доглядати за молодими саджанцями.  Дітям сподобався новий досвід, один з учнів поділився, що тепер хоче посадити ще дерево поблизу своєї домівки. 
Також хочу передати вдячність від усіх навчальних закладів – учасників ЕКОакції за такий осінній подарунок. 
Найголовніше – це те, що тепер живих "фільтрів" повітря у місті стало на 230 одиниць більше. І, що діти власноруч саджали ці дерева, а це запам'ятовується, це внесок у виховання, у майбутнє нашого міста.
Ще раз висловлюємо вдячність і сподівання, що ми ще продовжимо співпрацю, і це не кінець, а тільки початок важливої для усіх справи. 
Координатор ЕКОакції «Зелені Легені» - Мельниченко Діана, а також адміністрації та колективи: 36 школи, Житомирського екологічного ліцею №24, 35 школи, НВК № 25, Житомирського міського колегіуму, 30 школи, 10 школи, ліцею № 2, міського ліцею при ЖДТУ, школи № 16, ліцею № 25, гуманітарної гімназії № 23 і школи у с. Вереси.