Завантаження новин...

Городницькі лісівники привітали випускників школи

Подяки та подарунки, які будуть корисними у студентському житті, вручили своїм юним колегам - членам шкільного лісництва, які закінчили цього року навчання в стінах Городницької школи, лісівники державного підприємства "Городницьке лісове господарство" на випускному вечорі.
 "Час показав, що чимало вихованців шкільного лісництва вибирають лісівничу спеціальність, - зазначив в своєму вітальному слові директор лісгоспу Віктор Мельник. -  Ми вважаємо вихованців своїми помічниками і надійною зміною. Нашим юним колегам у майбутньому доведеться заступати на зелену вахту країни. Ця служба відповідальна і виснажлива."
Нагадаємо, що Городницьке шкільне лісництво було засноване в 2005 році на базі Городницької ЗОШ І-ІІІ ступенів. На зборах учні обрали лісничого, помічника лісничого, майстрів лісу, навіть свого бухгалтера. Інші стали юними лісівниками. Все – як у справжньому лісництві. 
До складу лісництва входить 28 учнів, 7-11 класів, що утворюють чотири ланки: ланки захисту птахів і тварин, ланки по охоронні лісу, ланки по збиранню насіння, ягід, лікарських рослин і дослідницької ланки. Всією діяльністю шкільного лісництва керує рада, яку на даний час очолює  лісничий Міськов Дмитро – учень 9 класу. Наставниками юних лісівників  є вчитель біології та хімії ОНЗ Городницької ЗОШ  Маруш Сергій Володимирович та інженер лісового господарства ДП «Городницьке ЛГ» Сорока Діана Павлівна.