Завантаження новин...

Городницькі лісівники пішли … до школи

Цьогорічні погодні умови не дозволили лісівникам Житомирщини відзначити старт Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках» безпосередньо в лісі. Відтак в Міжнародний день лісів працівники Городницького лісгоспу пішли до тих, для кого, власне,  і плекають ліси – до дітей.
Для наймолодших школяриків Городницької загальноосвітньої школи лісівники організували подорож до царства лісу. Захоплюючі розповіді, ігри та конкурси, естафети та вікторини допомогли дітлахам не лише весело провести час, а й дізнатися багато нового про оточуючий світ, про природу рідного краю. В якості ж заохочення всі учасники заходів отримали солодкі гостинці від «зайчика та білочки».
Старшокласникам лісівники підготували презентації про унікальні куточки рідного краю, про обєкти природно-заповідного фонду, про рідкісні тварини та рослини  регіону.
Свято закінчилося тим, що серед найактивніших юних природолюбів обрали Короля та Королеву Лісу.
Окрім того, представники лісгоспу оголосили про проведення конкурсу на кращий малюнок серед молодших класів та кращий твір серед старших класів на тему «Людини та ліс».
Насамкінець лісівники запросили школярів до участі у садінні лісу та інших заходів, які буде організовано в рамках акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках».
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ