Завантаження новин...

Головні лісничі обговорили нагальні питання

Про санітарний стан лісів області, перебіг лісовпорядних робіт та рейдову роботу з охорони лісових насаджень та мисливських угідь йшлося на нараді головних лісничих державних лісогосподарстких підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства.
В передноворічний період назріла і необхідність спланувати заходи із охорони шпилькових насаджень, адже попри те, що лісгоспи мають в достатній кількості зелених красунь, вирощених спеціально для святкової реалізаці за помірними цінами, з року в рік не зменшується кількість бажаючих ялинку просто поцупити.
В цьому році  держлісгоспи області проводять базове лісовпорядкування. Польові роботи фактично у всіх підприємствах уже завершені, тепер черга за камеральними - і господарства матимуть документ, за яким вестимуть свою діяльність впродовж наступних 10 років.
Гострою дискусією супроводжувався розгляд питання аналізу рейдової роботи з охорони лісового та мисливського фонду. Адже лісова охорона нерідко ризикуючи власним здоровям затримує порушників, проте покарань останні не отримують жодних, позаяк справи роками непорушно лежать в правоохоронних органах та в судах.