Завантаження новин...

Допомога лісовим звірям харчами

Зимова казка з кожним днем перестає нас всіх радувати, адже перетворюється на крижаний, снігових полон, який сковує все живе своїми холодними обіймами. Прихід лютих морозів створили чимало проблем не лише людям, особливо для лісових звірів зараз складні часи. Адже більшість з них під сніговим покривом просто не в змозі самостійно добути корм. Для лісових мешканців зима – це час суворих випробувань на виживання внаслідок нестачі кормів: листя з дерев і кущів опало та сховалась під сніговою товщею, і прогодуватись стає дуже важко, про це добре знають єгері. Тому, підгодівля диких тварин в цю складну зимову пору відіграє дуже важливу роль у збереженні їх популяцій.

 

Єгерська служба та лісова охорона підприємства щодня поповнюють годівниці та підгодівельні майданчики кормами, у міру їх поїдання тваринами. Солонці заповнюють сіллю, яка є джерелом мікроелементів і надзвичайно потрібною для звірів взимку. Також прочищаються доріжки від снігу, щоб звірина мала змогу добратися до підгодівельних місць.

 

Диким тваринам легше перенести зиму, якщо в лісі є годівниця, в яку постійно приносять корм. А тваринам корм зайвим не буде. Але якщо беретеся підгодовувати тварин, то треба це робити до весни, інакше тварині можна нанести шкоду. У тварин виробляється певний інстинкт – вона знає, що прийшовши до годівниці, знайде там корм. Якщо корму не знайде, буде його чекати. Тож єгерська служба працює в посиленому режимі аж до весни, аби допомогти братам нашим меншим пережити морозні часи.