Завантаження новин...

До пожежонебезпечного періоду готові!

Висока температура повітря, сильні вітри, які швидко поширюють полум’я великою територією, сприяють виникненню пожеж у весняний період. Залишене під час відпочинку в лісі багаття, яке не загасили, чи недопалок цигарки можуть стати причиною пожежі.
Незважаючи на те, що зима та весна нинішнього року характеризуються значною кількістю опадів, що знижує ризик загоряння, нашим підприємством  було здійснено ряд заходів спрямованих на запобігання лісовим пожежам та їх локалізації у випадку виникнення в подальшому.
В ДП «Народицький спецлісгосп» розроблено та затверджено в установленому законодавством порядку вся необхідна технічна документація, створено 95 км мінералізованих смуг та проведено догляд за існуючими протяжністю 230 км, додатково виставлено вздовж автомобільних шляхів 33 одиниці наочної агітації, перекрито 212 позапланових лісових доріг.
Пожежна техніка в кількості 6 пожежних автомобілів та 1 пожежний модуль на базі трактора Т-150 знята з консервації, приведена в повну готовність до боротьби з пожежами та укомплектована особовим складом. На 5-ти пожежно-спостережних вежах, 4 з яких обладнані камерами відеоспостереження, постійно ведеться спостереження за лісовими масивами. Все наявне ґрунтообробне обладнання було перевірене та приведене до належного технічного стану.
Проте, як показує практика, які б заходи не проводились лісгоспом безпека лісів переважно залежить від свідомості наших громадян, які постійно  відвідують них.
Тому звертаємось до жителів та гостей району з проханням не піддавати природі ризику. Будьте свідомими, не порушуйте вимоги Правил пожежної безпеки в лісах України, адже від цього залежить і ваша особиста безпека.
Та в разі виявлення лісової пожежі просимо зателефонувати за номером телефону 101 або на «гарячу лінію» підприємства (04140) 2-15-49.