Завантаження новин...

До лісокультурної кампанії готові

Весна для працівників лісового господарства відповідальний і насичений період. Адже, окрім охорони лісу, проведення повсякденних лісогосподарських заходів, активізується дуже важливий напрямок діяльності – створення  лісових культур. Дати нове життя лісові – створити нові насадження – основне споконвічне завдання працівника лісової галузі.

Незважаючи на погодні умови у  ДП «Народицькому  спецлісгоспі» якісно підготувалися до нового лісокультурного сезону. Вся лісокультурна техніка зібрана та знаходиться в належному стані: дві садильні машини, 9- плугів ПКЛ-70, 100- мечів Колесова, 80- підносок, ящики для замочування кореневої системи – 30шт.

Посадковим матеріалом лісництва повністю забезпечені. Всі сіянці вирощені власними силами.

Під час проведення лісокультурної компанії планується висадити 1 500  тис.шт сіянців і провести  лісовідновлення на площі 280 га, на 150 га вже зроблено підготовку ґрунту восени.

У 2018 році  лісівниками заготовлено 7000 кг шишок сосни звичайної, які переробли  у власній шишкосушарці і отримали 70 кг високоякісного  насіння. Все насіння зберігається у сприятливих  умовах, щоб не втратило здатності до проростання, і з настанням теплих і сонячних днів буде висіяне в теплицях.