Завантаження новин...

Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодо прийняття рішення про оголошення надзвичайної ситуації на Житомирщині, - Володимир Бондар

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар сьогодні перебуває з робочою поїздкою на Житомирщині.
Він знайомиться з масштабами бурелому та вітровалу в Новоград-Волинському та Городницькому лісгоспах для визначення першочергових заходів для подолання наслідків стихії.
«Держлісагентство звернеться до відповідних органів щодо  прийняття  рішення про оголошення надзвичайної ситуації на постраждалих територіях, - наголосив Володимир Бондар. - Спеціалісти оцінюють шкоду, яку наніс буревій лісовому  господарству, проте тепер першочергове завдання - ліквідація наслідків стихійного явища. Не гаючи ні хвилини, потрібно мобілізувати всі сили на прибирання поваленої деревини».
Нагадаємо, що 16 травня на території  Новоград-Волинського, Ємільчинського  та  Олевського районів пронісся буревій. У Городницькому та Липинському  лісництвах  Городницького лісгоспу та Малоцвілянському і Курчицькому лісництвах  Новоград-Волинського лісгоспу стихією пошкоджено понад  550 гектарів  різновікових лісових насаджень. Окрім того, на території Пилипівського лісництва пошкоджено тепличне господарство.
Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ