Завантаження новин...

Депутати-лісівники привітали більше тисячі жінок з Днем матері

У Ємільчинському та Новоград-Волинському будинку культури на честь мам пройшов концерт відомих українських співаків. Переможці мегапопулярних ТВ шоу – Іван Ганзера та гурт «Тріода» вітали жінок-лісівниць, освітян та медиків із Днем Матері.
Свято жінкам подарували депутати обласної ради, керівники державних лісогосподарських підприємств Городниці та Новоград-Волинського Віктор Мельник та Степан Нусбаум.
Захопленню глядацької аудиторії не було межі. Артистів тричі викликали «на біс» та ще довго тримали у «фотозоні». Самі ж жінки зізнавалися, що, на жаль, не часто отримують подібні подарунки. Так вже склалося, що робота матері за часту не сприймається як важка праця, а швидше, як обов’язок, - кажуть жінки. Тоді як сьогодні ми сповна відчули турботу і любов до нас – матерів.
«Ми у своїй буденній круговерті іноді забуваємо наскільки важливою є роль матері-жінки для дітей, родини, суспільства. Тому ми разом з колегами вирішили цього року не вітати жінок «кулуарно», а влаштувати для них справжнє свято, щоб відпочила у першу чергу душа…» - відзначив директор ДП «Городницьке ЛГ» Віктор Мельник. 
До організації і проведення святкових концертів долучилися також директори Баранівського та Ємільчинського лісгоспів Анатолій Остудімов та Олег Дідус.