Завантаження новин...

День знань

Традиційно, лісівники ДП «Словечанське лісове господарство» не залишились осторонь свята. В перший осінній день з гарним, святковим настроєм лісівники розлетілись по шкільних закладах Словечанщини. З вітальними словами  від депутата Житомирської обласної ради Павлушенко О. Д. вручено вчителям подяки та подарунки. 

Лісівники привітали з днем знань та святом першого дзвоника учнів, викладачів і батьків загальноосвітніх шкіл району, а саме: Словечанський ОНЗ, Нововелідницький ОНЗ, Покалівську ЗОШ, Хлуплянську ЗОШ, Можарівську ЗОШ, Листвинську ЗОШ, Тхоринську ЗОШ, Бігунську ЗОШ, Сирницьку ЗОШ, Городецьку ЗОШ, Білківську ЗОШ, Красилівську ЗОШ, Прибитківську ЗОШ, Лучанківську ЗОШ. Також від депутата Верховної Ради Арешонкова В.Ю. першокласники отримали гарні подарункові набори.


Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!
Щиро вітаємо з днем знань — справжнім святом мудрості, доброти і людяності.
Бажаємо усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому — високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі! Щасти вам!