Завантаження новин...

Цієї весни в Білокоровицькому лісгоспі посадять 300 гектарів лісу

Лісівники Білокоровицького лісгоспу продовжують готуватися до проведення весняного відновлення лісів. Весною 2021 року лісгосп планує відновити 295 гектарів лісів шляхом садіння лісу. Підготовку ґрунту під лісові культури 2021 року виконано восени 2020 року на площі 186  га. Площі, які вийдуть з під суцільних рубок до початку лісокультурної кампанії будуть також заліснюватися відповідно до типів лісорослинних умов, підготовка ґрунту буде проведена весною.
Посадковим матеріалом деревних порід лісгосп забезпечує себе з власного розсадника.  Так, у 2020 році вирощено 3,4 млн. стандартних сіянців для створення лісових культур. Для створення посівів в розсадниках в лісгоспі є в наявності 15 теплиць загальною площею — 0,3 га, постійний та тимчасові лісові розсадники загальною площею - 19,96 га, де буде висіяно  1,3 га насіння дуба звичайного - ( 9,3 т ) та  78  кг насіння інших порід. Також буде створено шкілку декоративних порід з укорінених живців. 
Лісгоспом у 2020 році було заготовлено 9662 кг лісового насіння. З нього насіння дуба звичайного становить 9360 кг, насіння сосни звичайної 224 кг, та інших лісоутворюючих порід 78 кг (клен, горобина, яблуня, груша, алича, вільха, черемха, калина, аронія,) та ін. Все насіння охоплено перевіркою на зараженість патогенною мікрофлорою. 
Для проведення весняних лісокультурних робіт в стислі агротехнологічні строки в лісництвах підготовлено і відремонтовано лісокультурну техніку, інвентар  та   додатково придбано  «Мечі  Колесова»  в кількості - 90 шт., 2 лісових культиватори  - КЛБ 1,7,  лісові плуги ПЛ 75 15М в кількості – 2 шт. та запчастини до наявних агрегатів.