Завантаження новин...

Чудова погода щоб висадити декоративні рослини, тож не втрачайте нагоди!

Погожі осінні дні радують своєю сонячною та теплою погодою на дворі. А для дбайливого господаря -­ це чудовий час висадити декоративні дерева та кущі, які вже весною зазеленіють та вкриються цвітом і милуватимуть око.

 

Тож, всі в кому прокинулись бажання озеленити свою присадибну ділянку можуть відвідати Базовий лісорозсадник, який являється структурним підрозділом державного підприємства «Житомирське лісове господарство». Різновиди туї та ялівцю, самшиту, барбарису, спіреї, жасміну, форзиції, гортензія, магнолії та інших – в цілому понад 100 видів і форм рослин пропонують працівники лісового господарства усім бажаючим.

Тож, обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, а також фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець отримає консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Слід відмітити, що декоративно-посадковий матеріал вирощено із живців, які заготовляються на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, а отже приживлення таких рослин є стовідсоткове.

 

Придбати декоративні рослини можна як в роздріб так і оптом за помірними цінами. Житомирські лісівники запрошують відвідати Базовий лісорозсадник, який знаходиться с. Березина, 124 км автошляху Київ-Чоп, номер телефону для довідок 067-412-06-22.

Раді будемо допомогти любителям зеленої окраси !