Завантаження новин...

Чергова еко-акція "САПКА-ТУР"

Чергова еко-акція під назвою «САПКА-ТУР» відбулася сьогодні за участю працівників Житомирського Музею Космонавтики імені Сергія Корольова. Проходило дане міроприємство на території ДП «Житомирський лісгосп», Станишівське лісництво. Головним завданням даної акції було провести ручний догляд за цьогорічною посадкою культур - з чим учасники вправно спавилися.

Такого роду екологічні міроприємства покликані привернути увагу громадськості на важку і нелегку працю лісівника. Адже саме в перші роки життя молодий ліс потребує особливого догляду, тож лісівниками проводяться постійні догляди – як ручні, так і механізовані. Одного тільки просапування в перші два роки життя необхідно провести більше двох разів, а ще окошування міжрядь та  доповнення культур. Адже від якості на вчасного проведення догляду в молодих культурах залежить приживлюваність і ріст лісових культур.

Для учасників акції було проведено невеличку екскурсію по території Базового лісорозсаднику. Олена Воробйова інженер з лісових культур розповіла, як власне починається життя кремезних дубів та величавих сосен, ознайомила процесом живцювання декоративних рослин, а вже з результатами роботи лісівників по вирощуванню декоративних рослин гості могла побачити на власні очі. На майданчику з декоративними рослинами очі розбігаються від різновиду рослин.

Житомирські лісівники дякують команді за участь у такому міроприємстві та раді, що все ж багато людей цікавляться та поважають працю лісівника.