Завантаження новин...

Цей рукотворний ліс шумітиме історії своїх творців

Спільна мета і добра справи, які об'єднують різні покоління заради рідного краю надихають. Та проростають добром в серцях.
Саме заради спільної мети, в рамках Програми Президента "Зелена країна" лісівники ДП "Ємільчинський лісгосп" з шкільним лісництвом, зібрались разом в Глумчанському лісництві. 
Результатом спільної праці залишились задоволені - на площі 1.2га, 9.6тис. молодих, виплеканих дбайливими руками, сосонок, берез та модрин, були висаджені,щоби стати лісом майбутнього.
Заздалегідь підготовані під посадку ділянки, садивний матеріал, мечі, рукавички та відра – з самісінького ранку чекали сьогоднішніх учасників. 
Ємільчинські лісівники традиційно провели майстер-клас, щоб нагадати основні правила садіння лісу - бо ж від того, наскільки правильно посаджене дерево, залежить, як добре воно приживеться на новому місці.
Хлопці, впевнено та вміло, мечами Колесова робили ямки, дівчата обережно опускали у ці отвори корінці деревець. Кілька чітких, злагоджених рухів – і позаду залишається зелена смужка-рядок.
Наостанок зустрічі підкріплювались обідом, фотографувались та обмінювались враженнями і думками та отримали подарунки на згадку.
Щиро дякуємо всім творцям майбутнього,хто приєднався до такої важливої та необхідної справи - примножувати зелені насадження нашого краю
Нагадуємо: долучитися до доброї справи і стати учасником акції зможе кожен охочий.
Для цього потрібно заповнити спеціальну форму реєстрації на участь в акції на сайті zelenakraina.gov.ua .
Якщо ж у Вас немає змоги висаджувати дерева, то лісівники можуть це зробити за вас – обирайте область, де хочете, щоб висадили ліс, робіть благодійний внесок - 50 гривень за одне висаджене дерево. Лісівники висадять дерева безкоштовно. А сплачені вами кошти одразу будуть перераховані на користь підопічних фонду “Таблеточки”,  який вже 10 років допомагає онкохворим дітям.