Завантаження новин...

Будівництво лісових доріг ДП «Овруцький спецлісгосп»

Одним з важливих господарських напрямків роботи ДП «Овруцький спецлісгосп» є будівництво, ремонт та поточне утримання лісових доріг. За цей сектор роботи на нашому підприємстві відповідає інженер з лісових доріг Олександр Ніщук. Він як ніхто розбирається в лабіринті лісових артерій Овруччини і знає, яку з них покращити в першу чергу, а яку збудувати практично з нуля, виходячи з потреб лісгоспу і громади.

Будівництво лісових доріг дає можливість покращити роботу лісівників за рахунок підвищення мобільності, окрім того, вони з'єднують віддалені села і разом з тим дають можливість оминати їх, щоб не руйнувати важкою технікою дорожнє покриття сільських вулиць; слугують шляхами для туристів, - розповідає Олександр Леонідович. - Якісні лісові дороги надважливі в боротьбі і профілактиці лісових пожеж, адже забезпечують рух працівників державної лісової охорони та рятувальників до місць займання, до пожежних водойм тощо.

Свою роботу він любить і виконує її по-господарськи якісно.

Так, до прикладу, минулого року в Овруцькому лісництві (квартали №60, №63, №67) тільки з липня по жовтень було збудовано, з дотриманням усіх технологій, відрізок шляху протяжністю 2,73 км, на який витрачено 1151,9 тисяч гривень. Цей шмат «лісової магістралі» лісівник-дорожник демонструє з особливою гордістю.

Цьогоріч же заплановано збудувати нову дорогу в Гладковицькому лісництві та відремонтувати близько 70-ти км лісових шляхів.

Усі дорожні роботи виконуються власною технікою з використанням будматеріалів, що закупляються на місцевому Товкачівському гірничозбагачувальному комбінаті.