Завантаження новин...

Бережіть ліс від пожеж

Настали спекотні сонячні дні і в лісах можуть спалахнути лісові пожежі .
Немає кращого за ліс місця для відпочинку з його красою та величчю. Щорічно спостерігається різке збільшення кількості лісових пожеж у період свят і вихідних днів, коли велика кількість громадян відправляється в ліс. Нерідко народні гуляння закінчуються лихом для природи та величезною проблемою для лісників.
Зупинити лісову пожежу важко, а деколи неможливо навіть за наявності спеціальної техніки. Для того щоб попередити пожежу в лісі, працівники ДП «Народицький спецлісгосп» наполягають на дотриманні Правил пожежної безпеки:
- не запалюйте багаття у хвойних молодняках, на ділянках ушкодженого лісу, у місцях з підсохлою травою, а також під кронами дерев;
- не кидайте не загашені цигарки та сірники, не дозволяйте дітям гратися з вогнем;
- перед виходом з лісу багаття повинно бути ретельно засипане землею або залите водою до повного припинення тління;
- не залишайте в лісі скляний посуд: під променями сонця звичайна пляшка може перетворитися на своєрідну лінзу і спричинити займання;
- не засмічуйте ліс побутовими відходами, не влаштовуйте в них смітника.
ПАМ'ЯТАЙТЕ:
Непогашене багаття, сірники, недопали – головні вороги лісу! Погано залишене вогнище протягом 3-5 днів приховує в собі небезпеку.Також просимо у випадках виникнення лісових пожеж терміново інформувати в лісгосп 041-40-2-15-49 або 101 і надавати посильну допомогу в їх гасінні. Порушники правил пожежної безпеки будуть притягуватись до адміністративної відповідальності. Саме тому державна лісова охорона ДП «Народицький спецлісгосп» звертається до гостей та жителів Народич – будьте уважними та обережними з вогнем! Біди не буде, якщо кожен буде дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки у лісах.  
Наш спільний громадянський обов’язок – шанобливо ставитися до природи !
Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти ліси від вогню!