Завантаження новин...

Бережіть ліс, приберіть сміття!

Силами лісової охорони по всіх підрозділах підприємства проводяться заходи з прибирання лісових масивів.
Наші працівники постійно прибирають узбіччя догір,  найвідвідуваніші ділянки лісу та рекреаційні пункти, де зазвичай люблять відпочивати місцеві та подорожуючі.
Вздовж автодоріг, у різних мальовничих куточках обладнано спеціально пристосовані місця для відпочинку зі столами, лавками, місцями для вогнища та контейнерами для збору сміття. Створення у лісових масивах мережі таких пунктів є одним з важливих заходів, спрямованих на збереження лісу. Проте сміття не стає менше.
Пам’ятаймо: ліс – це державна цінність, у яку щодня лісівники Народиччини вкладають свій важкий труд, залишаючи його для майбутніх поколінь українців! Шанобливе ставлення до лісу і до праці лісівника – це ознака культурної, цивілізованої та сучасної людини.
Відповідальність за забруднення довкілля, за утворення стихійних сміттєзвалищ у лісових масивах не оцінюється лише розміром штрафу, який на сьогоднішній день становить згідно  ст. 73 КУПаП засмічення лісів тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 425 грн  до 850 грн.
Колектив  ДП «Народицький спецлісгосп» закликає громадян бути чемними та культурними, не смітити в лісі, прибирати за собою після відпочинку, бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.