Завантаження новин...

Андрій Курінський взяв участь у виїзному засіданні комітету Верховної Ради

Депутати зібралися, щоб розглянути проблему лісової галузі, яка без державного фінансування приречена на загибель, і дізнатися думку провідних науковців і фахівців, яких першочергових заходів варто вжити, аби цього не сталося. 

Т. в. о. голови Державного агентства України Христина Юшкевич, директор НДІ лісового господарства та агролісомеліорації Віктор Ткач, завідувач кафедри дендрології та лісової селекції Юрій Марчук, голова профспілки працівників лісового господарства Степан Кривов’язий говорили про необхідність надання податкових пільг, створення національної лісової стратегії, Лісового фонду, щоб фінансувати лісгоспи південно-східних регіонів, які перебувають у жалюгідному стані, про реформування системи управління, відновлення охорони лісів господарств Держлісгоспу від пожеж та шкідників, запровадження єдиного електронного обліку деревини.

 

Про налагодження на Житомирщині діалогу з громадянським суспільством, про наслідки запровадження мораторію на експорт деревини та про нюанси співпраці з вітчизняним деревопереробником говорив у своєму виступі Андрій Курінський.

 

Народні депутати уважно дослухалися до висловлюваних точок зору і пообіцяли підставити плече.

Фото Валентина Обрамбальського